•    LinkedIn, profesyonellere yönelik bir sosyal medya platformudur. Networkünüzü kurma ve profesyonel portföyünüzü oluşturma yanında iş dünyasındaki yeni perspektifleri, trendleri ve inovasyon haberlerini öğrenme gibi çok değerli bir fonksiyon icra eden devasa bir platformdur.

•    500 milyonu aşkın üyesi olan bu platformu kişi ya da işletmeler adına profesyonel kimlikleriyle kurmakta, yönetmekte ve profesyonel ağınızı oluşturmaktayız. Böylelikle ufuk açıcı fırsatlara, yeniliklere ve en önemlisi çağın en kıymetli varlığı olan bilgiye ulaşmanızı daha da kolaylaştırmaktayız.

•    İşletmenizin mahiyetine bakmaksızın, onunla ilişkilendirebileceğiniz bir şirket profili veya şahıs adına kurulabilecek bu hesaplardan gönderilerinizi ve bloglarınızın yazılması ve paylaşılması sürecini yönetmekteyiz. 

•    Facebook ve Instagram platformları kendine özgü kullanıcı profilleri olan ve gün geçtikçe işletme hedefleriyle entegre edilen sosyal medya platformlarıdır. Sunduğunuz ürün ve hizmetleri bu platformlarda tanıtarak hem marka farkındalığı hem satış miktarını artırmayı hedefliyoruz.

Abone Ol